logo

Apie mus

Teikiame užsieniečiams nemokamas konsultacijas ir paslaugas, susijusias su persikėlimu į Lietuvą ir gyvenimu Vilniuje: nuo leidimų gyventi ir socialinio draudimo iki įdarbinimo paslaugų ir mokesčių pradedant verslą.

Misija

Soft landings for international talents taking the big step to Vilnius 

Misija

Teikiame užsieniečiams nemokamas konsultacijas ir paslaugas, susijusias su persikėlimu į Lietuvą ir gyvenimu Vilniuje: nuo leidimų gyventi ir socialinio draudimo iki įdarbinimo paslaugų ir mokesčių pradedant verslą. 

Mes pasitelkiame platų nacionalinių agentūrų, vietos organizacijų ir specialistų ratą, kad užsienio piliečių integracijos procesas vyktų kuo sklandžiau ir paprasčiau. Taip pat organizuojame įvairius su integracijos klausimais susijusius renginius, kurių metu į miestą atvykę užsieniečiai gali gauti patarimų ir susipažinti su kitais užsieniečiais.  

„International House Vilnius“ yra 2021 metais įkurta bendra Vilniaus miesto turizmo ir verslo plėtros agentūros „Go Vilnius“ ir talentų pritraukimo programos „Work in Lithuania“, skatinančios užsienio talentus siekti karjeros Lietuvoje, iniciatyva.  

Partnerių institucijos 

Migracijos departamentas – leidimai gyventi užsieniečiams.  

Valstybinė mokesčių inspekcija – paslaugos, susijusios su Lietuvos mokesčių sistema.  

Užimtumo tarnyba – pagalba įsidarbinant.  

Sodra (Valstybinio socialinio draudimo fondo valdyba) – socialinio draudimo paslaugos.  

Inovacijų agentūra – konsultacijos verslininkams, persikeliantiems į Lietuvą ar jau esantiems čia.  

Valstybinė ligonių kasa – privalomojo sveikatos draudimo paslaugos. 

Regitra – viskas, kas susiję su transporto priemonės įsigijimu ir valdymu Lietuvoje.  

Renkuosi Lietuvą – konsultacijos dėl persikėlimo ir gyvenimo Lietuvoje. 

Go Vilnius – susipažinimas su Vilniumi, renginiai ir turizmo informacija.  

Vilniaus Miesto Savivaldybė – gyvenamosios vietos deklaravimas, vaikų registravimas į mokyklas bei kitos savivaldybės paslaugos.  

International House Vilnius padės visais klausimais, norint tapti vietiniu Lietuvos sostinėje. Kviečiame drąsiai susisiekti su mumis.  

Vilnius: nuostabus, kur benueitum

Vilnius: nuostabus, kur benueitum

Kiekvienas turi savo priežasčių mylėti Vilnių, bet yra keletas dalykų, dėl kurių sutinkame visi. Vilnius yra viena žaliausių Europos sostinių ir gali didžiuotis daugybe žaliųjų erdvių pačiame mieste. Jei mėgsti būti gamtoje, jos mes čia turime apsčiai. Mūsų miestas taip pat yra nepriklausomos Užupio respublikos vieta – tai bohemiška kaimynystė, kuri yra tokia ekscentriška ir graži. Taip pat Vilnius yra itin kompaktiškas ir tiesiog sukurtas pasivaikščiojimams – miesto centrą galima greitai apeiti, viskas yra labai arti. Jei eiti pėsčiomis nesinori, galima čiupti nuomojamą dviratį ar elektrinį paspirtuką arba sėsti į troleibusą. Mieste itin dera sena ir nauja – nuo istorinių vertybių ir UNESCO sąraše esančio senamiesčio iki šiuolaikinio meno, atsiskleidžiančio realiu metu. Na ir galiausiai čia yra nesuskaičiuojama galybė variantų, kur galima rasti skanaus maisto ir gėrimų. Jei mėgstate patirti gyvenimą per skonio receptorius, jums telieka pasiimti savo apetitą ir greitai pasisotinsite.  

Share: